Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj
Jesteś w: Need4gifts / Okolicznościowe / Podziękowania

Prezenty na podziękowanie. Jaki prezent w ramach wdzięczności?


Oryginalne prezenty na podziękowanie

Podziękowania słowne dla osób, które wyświadczyły nam przysługę, pomogły, współpracowały z nami wiele lat czy po prostu były przy nas w trudnych chwilach, to czasem za mało. Wdzięczność warto wyrazić wtedy w specjalnym upominku, dzięki któremu podkreślimy wielkość i wartość oddanej nam przysługi. Oto kilka pomysłów na prezenty na podziękowania, które sprawią, że pomoc i wsparcie będą należycie nagrodzone.

więcej »
KATEGORIE
TYP PREZENTU
Castorama.pl
358.00 zł
Castorama.pl
228.00 zł
Electro
579.00 zł
MediaExpert.pl
189.99 zł
Strona:  1 2 3 4 > 

Jaki prezent na podziękowanie?

 

Dla długoletniego pracownika

Takie podziękowanie w formie prezentu należy się na przykład długoletnim pracownikom, którzy żegnają się i odchodzą na emeryturę. Podczas ostatniego dnia pracy cały zespół firmy może w uroczystej atmosferze podziękować i wręczyć pamiątkowy upominek. Oprócz standardowych kwiatów i bombonierek, warto zadbać o coś, co będzie przypominało odchodzącemu o latach pracy. Świetnym pomysłem jest zdjęcie grupowe z podpisami wszystkich kompanów lub kartka z życzeniami, w której każdy napisze coś od siebie. Do tego poczytna książka, zestaw filmów, elegancki komplet kosmetyków, apaszka czy krawat.

 

Dla opiekuna kariery naukowej

Pisanie pracy magisterskiej lub doktoranckiej to wielkie wyzwanie podczas naukowej kariery każdego studenta. Pomoc promotora jest często niezastąpiona, więc zaraz po obronie jest on pierwszą osobą, której chcemy podziękować. Znów, standardowym pomysłem jest piękny bukiet kwiatów oraz czekoladki. Jeżeli jednak opiekun wyjątkowo przyłożył się do naszego sukcesu, warto dodać coś od siebie. Kupując książki i wydania naukowe, istnieje duża szansa, że taka pozycja stoi już na półce naszego promotora. Warto więc wyjść poza tematykę uczelnianą i sprezentować dobry film, podwójne bilety do kina czy teatru czy wciągający kryminał. Opcjonalnie, do upominku na podziękowanie można dołączyć dobre wino.

 

Dla lekarzy i pielęgniarek

Okazji do podziękowań jest wiele. Często wielką wdzięcznością darzymy tych, którzy pomagają nam w tych najtrudniejszych momentach, czyli lekarzom. Po powrocie do zdrowia chcemy się od razu odwdzięczyć. Problem leży w tym, że w ogóle nie znamy lekarza od strony prywatnej, dlatego dobór upominku może być problematyczny. Dlatego aby nie być schematycznym, bombonierkę można zastąpić własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami, a kartkę z podziękowaniami wykonać i wypisać ręcznie. Jako że nie znamy preferencji lekarza, prezentem na podziękowanie mogą być różnego typu vouchery i karty podarunkowe - do kina, teatru, restauracji czy konkretnego sklepu. Jeżeli pacjentem było dziecko, warto do prezentu dodać też coś od niego - laurka czy rysunek wzruszą każdego doktora i będą stanowiły piękne podziękowanie od serca.

W tej kategorii znajdziesz perfekcyjny prezent na podziękowanie. W związku z tym, że wdzięczność można czuć i wyrażać za różne „rzeczy”, przygotowana przez nas oferta jest bogata i różnorodna. Proponujemy zarówno kosze wypełnione słodkościami, jak i szlachetne alkohole czy personalizowane statuetki. Wybierając produkt na upominek, bierz pod uwagę gust i upodobania osoby, dla której szykujesz niespodziankę. Szlachetną whisky docenią smakosze tego trunku, tak samo sprawa ma się w przypadku wina i szampana.

Wyjątkowy prezent złożony w podzięce

Jeśli w podzięce chcesz złożyć spersonalizowany rodzaj prezentu, wybierz piękny pozłacany naszyjnik z imieniem lub pamiątkę grawerowaną w krysztale. Wykonane na życzenie statuetki ze zdjęciem, karykaturą lub wybranym cytatem to niezwykle oryginalny sposób, aby wyrazić wdzięczność. Świetnie sprawdzą się dla wieloletniego pracownika, który odchodzi na emeryturę, promotora pracy magisterskiej czy na rocznicę ślubu dla rodziców, którym zawdzięcza się życie.

Najbardziej uniwersalnym prezentem na podziękowanie jest kipiący łakociami kosz konesera. Pośród opakowanych w eleganckie pudełeczka ciasteczek, czekoladek, herbaty, kawy czy konfitur – każdy znajdzie coś dla siebie. Wyrażanie wdzięczności jest ważne – pozwala czuć innym, że to, co robią, ma sens i znaczenie. Zobacz nasze propozycje i znajdź prezent, który złożysz w podzięce!

Sprawdźcie również nasze pomysły na prezent na gratulacje lub prezent z okazji przejścia na emeryturę.Ostatnio na naszym blogu
Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomych

Jaki prezent kupić na parapetówkę? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Łyk świeżo parzonej kawy Wybierając się na parapetówkę do […]

Co podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta?

Dziadkowie kochają najmocniej. Zwykło się mawiać, że to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie – od rozpieszczania. Trudno się nie zgodzić. Zawsze przytulą, doradzą, opowiedzą o świecie, no i przede wszystkim: ukradkiem poczęstują ulubionymi smakołykami 😉 Dzięki babci i dziadkowi świat dziecka zmienia się w piękną bajkę, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze. Za zaangażowanie […]

Prezent na święta dla mężczyzny – sprawdzone pomysłu na męski upominek

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim gorączka zakupów. Zarówno tych żywnościowych, jak i tych od serca, które mają uszczęśliwić najbliższych. Jak wybrać odpowiedni prezent na święta dla mężczyzny? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ponieważ im bardziej będziemy się skupiać na tym, co oferuje rynek, tym trudniej będzie nam dokonać wyboru. Oto nasza […]