Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj
Jesteś w: Need4gifts / Kalendarzowe / Dzień Ojca

Prezent na Dzień Ojca. Jaki upominek dla taty?

Ojciec to dla większości opoka i wsparcie bez względu na sytuację, w jakiej się znajdujemy. Nic więc dziwnego, że Dzień Ojca jest pielęgnowany i chętnie obchodzony. Zazwyczaj jednak zastanawiamy się jaki prezent dla taty będzie odpowiedni i tym samym nie będzie sztampowym rozwiązaniem. Jeśli chcemy, by nasz prezent na Dzień Ojca był wyjątkowy, przyjrzyjmy się tacie, jego pasjom, zainteresowaniom i potrzebom. W następnym kroku dopasujemy potencjalny podarunek do charakteru i temperamentu. Z taką wiedzą możemy zacząć poszukiwania.

więcej »
KATEGORIE
TYP PREZENTU
Notino.pl
208.00 zł
Castorama.pl
358.00 zł
Castorama.pl
228.00 zł
MediaExpert.pl
49.99 zł
Castorama.pl
138.00 zł
35.00 zł
Castorama.pl
54.98 zł
Castorama.pl
568.00 zł
e-glamour.pl
106.99 zł
Castorama.pl
248.00 zł
Notino.pl
290.00 zł
Strona:  1 2 > 

...

Wyjątkowy tata - perfekcyjny prezent

Bynajmniej znalezienie doskonałego podarunku nie musi oznaczać wielogodzinnych poszukiwań. Z pomocą i podpowiedzią przychodzą listy prezentów dostępne na stronach internetowych.

Oczywiście prezent dla taty nie ma ściśle określonych ram, więc jeśli tata lubi różnego rodzaju trunki bądź kocha perfumy, nic nie stoi na przeszkodzie, by to właśnie one stały się prezentem. Postarajmy się jednak, by wybrane kosmetyki naprawdę spełniły oczekiwania. W przypadku trunków można sięgnąć po okazjonalne serie, po które sięgają prawdziwi koneserzy i smakosze.


Oryginalne prezenty na Dzień Ojca

Prezent dla ojca bynajmniej nie musi być nudny. Jeśli tata jest fanem motoryzacji, z pewnością ucieszy się z innowacyjnych gadżetów samochodowych. Doskonały pomysł na prezent na Dzień Ojca to także zaproszenie na off road.

Ojcom uprawiającym sport można kupić nowy sprzęt lub kupić karnet do najlepszego klubu czy siłowni. Miłośnikom transmisji sportowych przypadną do gustu bilety na rozgrywki ulubionej drużyny piłkarskiej.

Bohaterom majsterkowania można zafundować nową skrzynkę narzędziową lub postawić na jedno z wybranych urządzeń.

 

A może niekonwencjonalnie...

Nie wszystkie prezenty muszą być tak oczywiste. Warto wsłuchać się w słowa i sugestie ojca bądź zaproponować mu, by stworzył własną listę życzeń. Być może na niej znajdzie się taki prezent dla ojca, o którym nawet byśmy nie pomyśleli, a w istocie stanie się on tym najbardziej oczekiwanym.

Sprawdź również nasze propozycje na prezenty na Dzień Matki.Ostatnio na naszym blogu
Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomych

Jaki prezent kupić na parapetówkę? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Łyk świeżo parzonej kawy Wybierając się na parapetówkę do […]

Co podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta?

Dziadkowie kochają najmocniej. Zwykło się mawiać, że to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie – od rozpieszczania. Trudno się nie zgodzić. Zawsze przytulą, doradzą, opowiedzą o świecie, no i przede wszystkim: ukradkiem poczęstują ulubionymi smakołykami 😉 Dzięki babci i dziadkowi świat dziecka zmienia się w piękną bajkę, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze. Za zaangażowanie […]

Prezent na święta dla mężczyzny – sprawdzone pomysłu na męski upominek

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim gorączka zakupów. Zarówno tych żywnościowych, jak i tych od serca, które mają uszczęśliwić najbliższych. Jak wybrać odpowiedni prezent na święta dla mężczyzny? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ponieważ im bardziej będziemy się skupiać na tym, co oferuje rynek, tym trudniej będzie nam dokonać wyboru. Oto nasza […]