Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj
Jesteś w: Need4gifts / Kalendarzowe / Dzień Nauczyciela

Prezenty na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego

Jaki prezent kupić na Dzień Nauczyciela?

Jeśli wielkimi krokami zbliża się dzień nauczyciela bądź zakończenie roku szkolnego zastanowów się na wyborem prezentu dla swojego ulubionego nauczyciela lub wychowawcy. Tutaj znajdziesz szereg porad, które ułatwią Ci zakup idealnego upominku.

więcej »
KATEGORIE
TYP PREZENTU
Notino.pl
112.60 zł
Notino.pl
123.00 zł
Notino.pl
158.00 zł
Notino.pl
329.00 zł
Notino.pl
319.00 zł
Notino.pl
112.35 zł
Notino.pl
109.00 zł
Notino.pl
110.00 zł
Notino.pl
100.00 zł

Co kupić na prezent dla nauczyciela?

Czasami jest tak, że mimo dużej sympatii, jaką darzysz swojego nauczyciela, trafny wybór prezentu jest trudny. Nie jest to jednak powód do obaw. Jest wiele upominków, które są dość uniwersalne i powinny przypaść do gustu każdemu.

Każdy nauczyciel bardzo często i dużo notuje. Na rynku możemy spotkać eleganckie notatniki, np. popularne "moleskiny". Ich jakość wykonania i papier zastosowany do produkcji stoi na najwyższym poziomie, a marka ma status kultowej. Dla osoby lubiącej pisać taki notatnik będzie idealny i sprawi mu dużo radości.

Dobry pomysł na prezent dla wychowawcy to także artykuły piśmiennicze. Ciekawy rozwiązaniem z pewnością będzie pióro wieczne czy elegancki długopis dobrej marki. Koszt takiego prezentu będzie większy niż w przypadku notatnika, ale gdy złoży się na niego cała klasa, to nie obciąży mocno domowych budżetów uczniów i rodziców.

Co lubi Twój nauczyciel?

Jeśli znasz zainteresowania swojego nauczyciela, to może być bardziej spersonalizowany prezent. Dobrym wyborem będzie ciekawa książka podpisana przez całą klasę. Tutaj można zdecydować się na ulubionego pisarza lub wybrać coś z "branży". Historyk z pewnością doceni książkę historyczną, a nauczyciel przedmiotów ścisłych ucieszy się z literatury popularnonaukowej.

Dobrym prezentem są także kosmetyki. Jeśli znamy preferencje nauczyciela co do zapachów, to wybór perfum nie będzie trudny. Można również zdecydować się na zakup zestawu kosmetyków pielęgnacyjnych jednej marki. Warto wspomnieć, że taki prezent dla nauczyciela będzie dobry zarówno w przypadku kobiety, jak i mężczyzny.

Pomysły na prezent na Dzień Nauczyciela i wychowawcy

Na koniec warto wspomnieć, że klasyczne rozwiązanie w postaci kwiatów nie jest może zbyt kreatywne, ale na pewno nie będzie złe. To jak najbardziej dobry sposób na wyrażenie szacunku wobec nauczyciela i podziękowanie za trud włożony w nauczanie.

Zamiast kwiatów warto również rozważyć zakup kosza prezentowego - bardzo często można spotkać je w supermarketach spożywczych. W jego skład najczęściej wchodzą słodycze, dobre herbaty czy kawa. Taki podarunek zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.

Czego absolutnie nie należy wręczać? Zdecydowanie odpada alkohol (nawet dobry), pieniądze lub bardzo drogie podarunki. Prezent na Dzień Nauczyciela ma być miłym gestem i najważniejsze, aby był przemyślany, a nie przesadnie drogi.Ostatnio na naszym blogu
Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomych

Jaki prezent kupić na parapetówkę? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Łyk świeżo parzonej kawy Wybierając się na parapetówkę do […]

Co podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta?

Dziadkowie kochają najmocniej. Zwykło się mawiać, że to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie – od rozpieszczania. Trudno się nie zgodzić. Zawsze przytulą, doradzą, opowiedzą o świecie, no i przede wszystkim: ukradkiem poczęstują ulubionymi smakołykami 😉 Dzięki babci i dziadkowi świat dziecka zmienia się w piękną bajkę, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze. Za zaangażowanie […]

Prezent na święta dla mężczyzny – sprawdzone pomysłu na męski upominek

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim gorączka zakupów. Zarówno tych żywnościowych, jak i tych od serca, które mają uszczęśliwić najbliższych. Jak wybrać odpowiedni prezent na święta dla mężczyzny? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ponieważ im bardziej będziemy się skupiać na tym, co oferuje rynek, tym trudniej będzie nam dokonać wyboru. Oto nasza […]