Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj

Dla sklepów

CEL

Dzięki serwisowi NEED4GIFTS każdy sklep internetowy może dotrzeć do większej grupy klientów. Rolą naszego serwisu jest stworzenie oferty dla użytkowników internetowych w celu skompletowania listy oczekiwanych i wymarzonych prezentów. W celu obdarowania bliskich i bycia obdarowanym właściwymi prezentami portal umożliwia wyszukanie prezentu, założenie własnego konta, tworzenie listy życzeń oraz udostępnienie jej znajomym.

Zatem jeżeli masz w ofercie produkt, którym może być zainteresowany internauta dołącz do nas i załóż swój Butik na NEED4GIFTS! Płacisz tylko za przekliknięcia do Twojego sklepu internetowego.


JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1. Dodaj firmę do Butiku Need4Gifts wypełniając formularz tutaj.

2. Po dodaniu sklepu otrzymasz dane do logowania, oferta zostanie zweryfikowana, a następnie Twoje konto zostanie aktywowane. Logowanie do Panelu Sprzedawcy pod linkiem https://www.need4gifts.com/butik/panel.

3. Doładuj konto. Płatności możliwe poprzez system płatności internetowych Tpay.com jak również zwykłym przelewem. Cała kwota zostanie użyta do promocji Twojego sklepu. 

4. Wprowadź produkty, które chcesz promować. Możesz to zrobić ręcznie dla małej ilości produktów bądź za pomocą pliku xml. Każdy produkt zostanie przez nas ręcznie przypisany do właściwych kategorii aby Twoje produkty osiągały jak najwyższą konwersję.


ZASADY WSPÓŁPRACY

1. Musisz prowadzić sprzedaż internetową, czyli posiadać własny sklep internetowy bądź korzystać z platformy aukcyjnej lub innych serwisów umożliwiających sprzedaż w internecie.

2. Rozliczanie odbywa się na zasadzie CPC, czyli za przekliknięcia. Stawki za przekliknięcia ustalasz w systemie po wprowadzeniu produktów oraz ich kategoryzacji, którą dokonują nasi specjaliści.

3. Koszty

- pierwsze 4 miesięcy tylko za 500 zł. Opłata dotyczy ręcznej kategoryzacji – przekierowania do sklepu przez pierwsze 4 miesiące gratis.

- minimalne doładowanie konta po okresie gratisowych przekierowań tylko 500 zł.

4. W ramach pierwszego doładowania oferujemy wsparcie przy integracji. Przez cały okres współpracy możesz liczyć na naszą pomoc dotyczącą funkcjonowania serwisu.

 

KORZYŚCI

1. Wsparcie sprzedaży

Pozyskaj klientów poszukujących prezentu w wyszukiwarce prezentów NEED4GIFTS.

 

2. Większy zasięg

NEED4GIFTS to pierwsza na rynku wyszukiwarka prezentów z listą życzeń. Zwiększ zasięg oddziaływania poprzez możliwość załączenia Twojego produktu do listy życzeń, do której dostęp ma grono znajomych użytkownika NEED4GIFTS.

 

3. Ręczna kategoryzacja

Twoje produkty będą ręcznie kategoryzowane przez co zwiększamy konwersję i efektywność wykorzystania budżetu.