Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj
Jesteś w: Need4gifts / Kalendarzowe / Mikołajki

Prezenty na mikołajki: dla dzieci, chłopaka, dziewczyny

Mikołajki to czas prezentów i niespodzianek. Świętują je już nie tylko najmłodsi, ale także dorośli - oni nie piszą listów do Mikołaja, dlatego wybór prezentów może stanowić wyzwanie. Czym kierować się wybierając prezenty na Mikołajki? Czasami warto sięgnąć do sprawdzonych pomysłów, a czasami po hit sezonu, najlepiej zaś podążać tropem zainteresowań, pasji i upodobań osób, którym chcemy sprawić radość.

więcej »
KATEGORIE
TYP PREZENTU
inbook.pl
38.44 zł
Electro
579.00 zł
MediaExpert.pl
22.99 zł
Notino.pl
112.60 zł
MediaExpert.pl
49.99 zł
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  

Kreatywne prezenty na Mikołajki dla najmłodszych

Wydaje się, że najmniejszym problemem jest wybór mikołajkowego prezentu dla dzieci. Różnorodność klocków i innych zabawek pozwala znaleźć coś odpowiedniego. Ale być może warto pomyśleć o prezencie, który dla dodatkową radość – wspólnie spędzonego czasu. Świetnym wyborem prezentu na Mikołajki będzie dobra gra planszowa, która stanie się rodzinną rozrywką na zimowe wieczory. Każdego roku pojawiają się nowe tytuły, ale można też sięgnąć po klasykę gatunku w odświeżonej wersji, np. Monopoly Edycja Świat.


Upominki mikołajkowe dla kinomanów

Lubiącym kino można zafundować mikołajkowy zestaw dobrych filmów lub sezon ulubionego serialu. Wybór jest spory, od seriali kryminalnych, z polecanym „Detektywem” czy „House of Cards”, przez fantasy z „Grą o tron” po komedie, z lubianymi „Przyjaciółmi”.


Pomysły na prezenty mikołajkowe dla aktywnych

Dobrym upominkiem na Mikołajki dla osób aktywnych, szczególnie dla rowerzystów i biegaczy, może być smartband. Jest to inteligentne urządzenie w formie opaski na rękę monitorujące aktywność w ciągu dnia. Zebrane dane przesyłane są do smartfona, przetwarzane i wyświetlone na ekranie.

Smartbandy mogą posiadać m.in. funkcję motywowania do ruchu i mierzenia dziennych postępów, będą zatem przydatne dla tych, którzy planują od Nowego Roku zmianę stylu życia na bardziej aktywne.


Prezent na Mikołajki dla aktywnych w inny sposób

Dobry prezent na Mikołajki dla osób używających intensywnie smartfona i innych elektronicznych gadżetów może być powerbank. Jest to przenośny akumulator, który po naładowaniu umożliwia ładowanie innych urządzeń w sytuacji, gdy nie mamy dostępu do gniazdka. Powerbanki mogą być niezastąpione m.in. podczas długich podróży, kiedy brak jest możliwości naładowania np. telefonu lub baterii aparatu.


Mikołajkowe prezenty dla każdego

Jeśli nie mamy żadnego pomysłu na prezenty na Mikołajki, zawsze możemy sięgnąć po coś klasycznego. Książki, muzyka, perfumy, dobry trunek – one zawsze pozwalają na sprawienie przyjemności. Każdego roku pojawiają się nowe książki poczytnych autorów, nowe płyty ulubionych wykonawców, nowe zapachy słynnych projektantów – warto dobrać je do gustu osób, które chcemy obdarować, a z pewnością w Mikołajki sprawimy im miłą niespodziankę i radość.

Sprawdźcie również pomysły na prezenty na Walentynki!Ostatnio na naszym blogu
Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomych

Jaki prezent kupić na parapetówkę? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Łyk świeżo parzonej kawy Wybierając się na parapetówkę do […]

Co podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta?

Dziadkowie kochają najmocniej. Zwykło się mawiać, że to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie – od rozpieszczania. Trudno się nie zgodzić. Zawsze przytulą, doradzą, opowiedzą o świecie, no i przede wszystkim: ukradkiem poczęstują ulubionymi smakołykami 😉 Dzięki babci i dziadkowi świat dziecka zmienia się w piękną bajkę, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze. Za zaangażowanie […]

Prezent na święta dla mężczyzny – sprawdzone pomysłu na męski upominek

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim gorączka zakupów. Zarówno tych żywnościowych, jak i tych od serca, które mają uszczęśliwić najbliższych. Jak wybrać odpowiedni prezent na święta dla mężczyzny? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ponieważ im bardziej będziemy się skupiać na tym, co oferuje rynek, tym trudniej będzie nam dokonać wyboru. Oto nasza […]