Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj
Jesteś w: Need4gifts / Kalendarzowe / Dzień Matki

Prezent na Dzień Matki. Oryginalne upominki dla mamy

Idealne prezenty z okazji Dnia Mamy

Nasze mamy - najukochańsze i najlepsze na świecie. To dla nich jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko, to one kochają nas bez względu na to, jaką drogę w życiu wybraliśmy. W ten szczególny dzień w roku, jakim jest Dzień Matki, chcemy ofiarować im coś szczególnego, oryginalnego i wymarzonego. Innymi słowy, szukamy prezentu będącego spełnieniem skrytych marzeń naszej mamy.

więcej »
KATEGORIE
TYP PREZENTU
inbook.pl
38.44 zł
MediaExpert.pl
189.99 zł
Notino.pl
112.60 zł
Notino.pl
158.00 zł
Notino.pl
123.00 zł
MediaExpert.pl
259.00 zł
MediaExpert.pl
538.25 zł
MediaExpert.pl
22.99 zł
MediaExpert.pl
79.99 zł
MediaExpert.pl
289.00 zł
MediaExpert.pl
369.99 zł
Strona:  1 2 3 4 > 

Nietuzinkowe i wyśnione prezenty na Dzień Matki

Kiedy zbliża się 26 maja, a wraz z nim Dzień Matki rozpoczynamy poszukiwania prezentów. Przeglądamy wiele propozycji, odwiedzamy różne sklepy, jednak bardzo często zamiast upragnionego podarunku decydujemy się na wygodną klasykę w postaci czekoladek. Okazuje się, że trudno przedrzeć się przez miliony różnych propozycji, bądź też brakuje nam czasu, by znaleźć odpowiedni prezent dla Mamy.

Odpowiedzią na nasze poszukiwania będą prezenty dla mamy znaleziony w Sieci. Co więcej, rozwiązaniem, które przybliży nas do ideału, będzie lista wymarzonych prezentów, którą znajdziemy na specjalnej witrynie. To na niej można umieścić rzeczy, które są pożądane, a korzystając z tych podpowiedzi, możemy być pewni, że nasz prezent na Dzień Matki naprawdę ucieszy.

 

Ile mam, tyle prezentów

Już przedszkolaki przygotowują dla swoich mam własnoręcznie wykonane prezenty. Naturalnie, wraz z upływem lat kupujemy te, które mają uszczęśliwić mamy. Prezent na Dzień Matki może być naprawdę przeróżny; ważne, by był odniesieniem do pasji, zainteresowań czy potrzeb.

Doskonałe będą więc kosmetyki, ale też i kwiaty. Dla mam kochających sport można wybrać coś z uprawianej dyscypliny lub wykupić karnet na basen, siłownię czy do najmodniejszego klubu fitness. W przypadku świeżo upieczonych mam o prezent powinien zadbać partner lub mąż. W imieniu maleństwa może wybrać poduszkę do karmienia niemowlęcia lub odprężający masaż. Prezentem, który trafi w gusta, będzie także wizyta w SPA, dobra książka oraz biżuteria. Nie zapominajmy, że mamy lubią wszystkie gadżety ułatwiające im wykonywanie codziennych czynności, dlatego z listy spokojnie możemy wybrać nowinki technologiczne.

Wpatrując się w mamę i wsłuchując się w jej słowa nie trudno odgadnąć, o jakim prezencie marzy. Poszukiwania tego najlepszego z pewnością nie są proste, ale zdecydowanie mogą być łatwiejszymi dzięki liście życzeń np. na Need4Gifts.

Polecamy sprawdzić również nasze propozycje na prezent z okazji Dnia Kobiet!Ostatnio na naszym blogu
Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomych

Jaki prezent kupić na parapetówkę? Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. Łyk świeżo parzonej kawy Wybierając się na parapetówkę do […]

Co podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta?

Dziadkowie kochają najmocniej. Zwykło się mawiać, że to rodzice są od wychowywania, a dziadkowie – od rozpieszczania. Trudno się nie zgodzić. Zawsze przytulą, doradzą, opowiedzą o świecie, no i przede wszystkim: ukradkiem poczęstują ulubionymi smakołykami 😉 Dzięki babci i dziadkowi świat dziecka zmienia się w piękną bajkę, gdzie wszystko zawsze kończy się dobrze. Za zaangażowanie […]

Prezent na święta dla mężczyzny – sprawdzone pomysłu na męski upominek

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim gorączka zakupów. Zarówno tych żywnościowych, jak i tych od serca, które mają uszczęśliwić najbliższych. Jak wybrać odpowiedni prezent na święta dla mężczyzny? Wbrew pozorom nie jest to łatwe, ponieważ im bardziej będziemy się skupiać na tym, co oferuje rynek, tym trudniej będzie nam dokonać wyboru. Oto nasza […]