Powiadomienia Wiadomości Edytuj profil Wyloguj

Dlaczego NEED4GIFTS?

Wyszukiwarka NEED4GIFTS powstała z potrzeby. Któż z nas nie spotkał się z problemem dublowanych prezentów (zwłaszcza ślubnych), niechcianych prezentów bądź dylematem czego pragnie nasz znajomy? Z serwisem NEED4GIFTS wiesz kiedy twoi znajomi obchodzą urodziny, rocznice ślubu i inne święta. Wiesz także czego pragną i jesteś pewny, że twój prezent jest tym oczekiwanym. W dzisiejszym zabieganym świecie NEED4GIFTS to prosty i praktyczny sposób na skoordynowanie, przyjemnego w swojej istocie, procesu dawania i przyjmowania prezentów.

 

W NEED4GIFTS z łatwością utworzysz listę życzeń i zgromadzisz tam wymarzone prezenty. Zrobisz to za pomocą jednego kliknięcia zarówno z bazy NEED4GIFTS jak i Nokaut. Jeśli tam nie znajdziesz oczekiwanych prezentów dodaj je "manulanie" za pomocą wstawienia linku z używanej przez ciebie internetowej wyszukiwarki. 


Za pomocą NEED4GIFTS, w dyskrecji i bez skrępowania możesz poinformować bliskich o swoich oczekiwaniach. Lista życzeń jest dostępna dla wskazanych przez ciebie znajomych. Z drugiej strony ty także masz dostęp do list prezentów swoich znajomych. Zatem wszyscy korzystający z NEEED4GIFTS będą otrzymywać to czego naprawdę pragną. Możesz także pamiętać o swoich bliskich mieszkając w innym kraju, będąc daleko na wakacjach czy w podróży służbowej: wybierasz jeden z prezentów z listy, wchodzisz do wskazanego sklepu internetowego, dokonujesz zakupu, podajesz dane adresowe znajomego służące do wysyłki prezentów i wyobrażasz sobie jego szeroki uśmiech.