Propozycje na prezent na parapetówkę dla pary znajomychautor: Julia
prezent na parapetówke

Jaki prezent kupić na parapetówkę?

Twoi znajomi wprowadzili się do nowego M4? Ta wiadomość sygnalizuje jedno: parapetówkę! Zaproszenie jest równoznaczne z odpowiednim prezentem, – przecież nie wypada pokazać się z gołymi rękami. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na parapetówkę będzie odpowiedni, mamy dla ciebie kilka podpowiedzi.

Łyk świeżo parzonej kawy

Wybierając się na parapetówkę do znajomych należałoby postawić na prezent, który zsynchronizuje ich obopólne zainteresowania i wpasuje się w nowe mieszkanie. Efektowne i praktyczne podarunki sprawdzą się za każdym razem. Pomyśl co lubią twoi znajomi, by prezent ich zadowolił. Nie obawiaj się wtopy: istnieje wiele możliwości, jeżeli chodzi o prezent na parapetówkę. Jeżeli twoi znajomi nie wyobrażają sobie poranka ani spotkania z przyjaciółmi bez aromatycznej kawy, która potrafi odpędzić senność i po prostu umili spotkanie, warto zastanowić się nad funkcjonalnym ekspresem do kawy. Do ekspresu możecie dołączyć od razu zapas smacznej arabiki lub zestaw ceramicznych kubeczków. Nieziemski smak gwarantowany!

Spodnie zawsze w kant

Niezbędnik każdego gospodarstwa domowego to… żelazko! Gdy zdecydujesz się wybrać to urządzenie jako prezent dla pary na parapetówkę, zwróć uwagę na moc i ilość pary, którą wytwarza, ponieważ te dwa parametry w znacznej mierze odpowiadają za jakość i wygodę prasowania. Nawet jeśli Twoim znajomym daleko do eleganckiej pary jak z żurnala – prezent sprawdzi się zwłaszcza w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. To doskonały pomysł na prezent na parapetówkę dla pary przyjaciół.

Dla pary ogrodników

Ostatnimi czasy dosyć mocno wtargnął w nasze życie trend życia w stylu eko. Niejedno mieszkanie zostało przyozdobione roślinami, które pozytywnie wpływają na nastrój domowników, dodatkowo filtrując i oczyszczając domowe powietrze. Jeżeli twoi znajomi lubią otaczać się roślinami – problem z głowy! Jako prezent z pewnością ucieszą ich osłonki na kwiaty, które swoim wyglądem przypominają porcelanową doniczkę czy ceramiczne dzieło sztuki. Roślina w oryginalnej, efektownej osłonce to nie byle jaki detal, ale dodatek, który zdobi i charakteryzuje mieszkanie. Gospodarze na sto procent docenią taki podarunek, zwłaszcza, jeśli nie brakuje im ogrodniczych umiejętności.

Zestaw porcelany lub grubego szkła

Kolejną propozycją prezentu na parapetówkę dla pary jest stołowa zastawa lub zestaw kieliszków do różnego rodzaju trunków. Pierwsza z nich to propozycja, do której będziecie musieli się trochę przyłożyć. Kupienie dobrego jakościowo zestawu alkoholu składającego się z minimum 6 (tak jest, minimum!) kompletów talerzy to wyzwanie. Z pomocą jednak przychodzi butik Need4Gifts, w którym w mig będziecie mogli go skompletować.

Wyjątkowe wydarzenie, jakim jest wejście do nowego mieszkania zasługuje na wzniesienie toastu. Jak to bywa “na swoim” – z początku nie bardzo jest jednak czym. Wszyscy jednak wiemy, że wykwintny toast pozwala smakoszom dostrzec wszystkie najsubtelniejsze odcienie degustatorskie. A każdy wyjątkowy trunek zasługuje na wyjątkowe “opakowanie”. Dlatego zestaw w postaci kieliszków oraz dobrego szampana może okazać się trafionym pomysłem.

Funkcjonalny gadżet

Czasem lepiej postawić na praktyczne prezenty, ponieważ w nowym domu wszystko jest potrzebne: począwszy od łyżki skończywszy aż na robocie do… sprzątania. Pierwsze dni w nowym mieszkaniu to zapewne trochę nieogarnięcia, ale też doprowadzanie wnętrz do porządku. Kto wie, może takiej początkującej pani domu przydałby się robot sprzątający, który pomoże w utrzymaniu czystości odciążając tym gospodynię? Gwarantujemy, że sprzątanie stanie się wtedy prawdziwą przyjemnością:)