Prezenty personalizowane dla każdego – jak zrobić bliskim wyjątkową niespodziankę!autor: admin
PREZENTY PERSONALIZOWANE

Narodziny dziecka, zdanie matury czy przejście na emeryturę… Okazji do wręczania upominków jest mnóstwo. Zastanawiasz się, czym zaskoczyć rodzinę lub znajomych? Koniecznie sprawdź nasze propozycje wyjątkowych personalizowanych prezentów – dla Niej oraz dla Niego i daj się zainspirować!

Dlaczego warto postawić na personalizowane prezenty?

Decydując się na prezenty personalizowane :

  • ograniczasz ryzyko ich zdublowana,
  • pokazujesz bliskiej osobie, że jest dla Ciebie wyjątkowa,
  • podkreślasz ważność danego wydarzenia,
  • wręczasz niepowtarzalną pamiątkę, która zostaje na lata.

Musisz tylko dobrze zastanowić się, co chcesz wyrazić swoim upominkiem: miłość, przyjaźń, a może szukasz czegoś na przeprosiny? Wyjątkowe statuetki kryształowe są idealne na każdą okazję. Wybierz kształt i wielkość personalizowanej figurki oraz odpowiednią dedykację. My zajmiemy się resztą. Nie wiesz, na co się zdecydować? Poniżej prezentujemy kilka oryginalnych propozycji.

Dla Niej

Mówi się, że kobiety kochają dwie rzeczy: diamenty i kryształy. Dlatego, jeśli szukasz unikatowego prezentu dla ukochanej, mamy, babci czy teściowej, nasze wyjątkowe wyroby ze szkła są strzałem w dziesiątkę!

Oferowane produkty mają zróżnicowane wymiary, a także oryginalne kształty, np.:

  • prostopadłościanu z prostymi lub misternie rzeźbionymi bokami,
  • sześcianu prostego lub ściętego,
  • serca,
  • kolumny,
  • płaskiej płytki.

Proponujemy wersje gotowe albo wykonywane na specjalne zamówienie. Ty wybierasz typ wyrobu i przesyłasz ulubione zdjęcie, a my je grawerujemy w pięknym szkle. Fotografia zatopiona w krysztale wraz z osobistą dedykacją to coś unikatowego. Dla wybranki serca polecamy sentencje – napisy: „Na zawsze razem”, „Kocham Cię”, „Jesteś piękna”. Możemy wykonać też kryształową różę 3D. Taki personalizowany prezent to wspaniała pamiątka – z pewnością zajmie ważne miejsce na komodzie w salonie, sypialni czy na biurku w gabinecie.

Dla Niego

Chcesz podarować chłopakowi, narzeczonemu, szefowi czy koledze z pracy wyjątkowy upominek? A może szukasz personalizowanego prezentu dla policjanta, miłośnika koni, lekarza czy fana piłki nożnej ? Postaw na nasze wyjątkowe statuetki.

Ukochanemu sprezentuj piękne szklane serce z Waszą wspólną fotografią wdrukowaną w kryształ z wygrawerowanym napisem: „Kocham Cię”, „Najdroższy” albo z jakąś sentencją – i oryginalny prezent gotowy.

Dla lekarza czy studenta medycyny polecamy trójwymiarowy ludzki szkielet wygrawerowany w krysztale. Wybierz indywidualną dedykację, a umieścimy ją w środku statuetki. Jeśli brakuje Ci pomysłu na nietypowe życzenia, zdecyduj się na którąś z naszych propozycji. W komplecie otrzymasz też etui, ściereczkę i stabilizatory.

Ciekawym pomysłem personalizowanego prezentu dla Niego – miłośnika sportów wodnych – jest też trójwymiarowy jacht. To również trafiony upominek dla szefa z okazji jego przejścia na emeryturę w podziękowaniu za wieloletnie kierowanie – sterowanie firmą i pracownikami.

Wyjątkowe okazje…

…wymagają niezwykłej oprawy. Zastanawiasz się, jaki prezent podarować na Chrzest albo Pierwszą Komunię Świętą? A co powiesz na zdjęcie dziecka zatopione w krysztale ze specjalną dedykacją? Musisz tylko przesłać fotografię Twojej pociechy oraz treść napisu i wybrać kształt personalizowanej statuetki. Najpopularniejsze są te w formie serca lub bryły lodu. Proponujemy też gotowe życzenia i podświetlane podstawki, które pomogą właściwie wyeksponować upominek.

Pięknie prezentuje się także para zakochanych łabędzi, które wygrawerowaliśmy na ozdobnej tafli typu Lux. To wspaniałe podziękowanie dla rodziców za trud wychowania. Możesz tę pamiątkę wręczyć mamie i tacie na przykład podczas własnego wesela lub ich 50. rocznicy ślubu.

Pokaż bliskim, że są dla Ciebie wyjątkowi!

Nieważne, czy szukasz upominku dla Niej, czy dla Niego, wśród wielu propozycji personalizowanych prezentów znajdziesz oryginalne statuetki kryształowe na każdą okazję. To doskonała pamiątka, która po latach przypomni bliskim niezwykłe chwile pełne wzruszeń i miłości. Nasze wyroby ze szkła zamówisz na Need4gifts.com . Tam też udostępniliśmy unikalną wyszukiwarkę różnych upominków, np. donic, wiertarek czy perfum. Serdecznie zapraszamy na zakupy!